Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

«Балаларды қорғау күніне» арналған Қазақстан Республикасының Чемпионаты

2017 жылғы 28-31 мамыр аралығында Шымкент қаласында өткен жүзуден 2005 ж. т. «Балаларды қорғау күніне» арналған Қазақстан Республикасының Чемпионатында біздің спортшылар 1 командалық орынға ие болды және осы чемпионаттың 12 рекорд орнатты.

Жарыстарға 29 командадан құралатын 468 спортшы қатысты.
Осы жарыстардың спортшыларының медальдік есебі келесі: 19 алтын, 9 күміс, 8 қола

1 күн

7 алтын

Синицын Руслан- қашықтығы 50 м., баттерфляй – рекорд 30,33
Кесикбаева Алия- қашықтығы 100 м., арқада
Любимов Кирилл- қашықтығы 100 м., арқада – рекорд 1:12,69
Кожахметов Арсен- қашықтығы 200 м., брасс –рекорд 2:57,31
Синицын Руслан- қашықтығы 200 м., комплекс

Эстафета 4х50 еркін стиль (ұлдар) команда құрамы:
Синицын, Любимов, Кожахметов, Сарсенов рекорд 2:02,55

Эстафета 4х50 еркін стиль (қыздар) команда құрамы:
Кесикбаева, Кабдина, Кадацких, Иванова рекорд 2:05,05

3 күміс

Кесикбаева Алия- қашықтығы 50 м., баттерфляй
Иванова Екатерина- қашықтығы 200 м., брасс
Кадацких Екатерина- қашықтығы 200 м., еркін стиль

3 қола

Гершевич Даниэла- қашықтығы 200 м., брасс
Склярова Елизавета- қашықтығы 100 м., арқада
Кожахметов Арсен- қашықтығы 200 м., комплекс

2 күн

8 алтын

Кесикбаева Алия- қашықтығы 50 м., арқада
Кесикбаева Алия- қашықтығы 200 м., арқада
Любимов Кирилл- қашықтығы 50 м., арқада – рекорд 32,06
Любимов Кирилл- қашықтығы 200 м., арқада – рекорд 2:38,68
Иванова Екатерина- қашықтығы 100 м., брасс
Кожахметов Арсен- қашықтығы 100 м., брасс – рекорд 1:20,37
Синицын Руслан- қашықтығы 100 м., баттерфляй – рекорд 2:35,40

Эстафета 4х100 еркін стиль (қыздар) команда құрамы:
Кесикбаева, Кабдина, Кадацких, Литвиненко. рекорд 4:45,13

3 күміс

Гершевич Даниэла- қашықтығы 100 м., брасс
Кадацких Екатерина- қашықтығы 100 м., еркін стиль

Эстафета 4х100 еркін стиль (ұлдар) команда құрамы:
Синицын, Любимов, Журбин, Сарсеков.

2 қола

Кабдина Камила- қашықтығы 100 м., еркін стиль
Дементьева Марина – қашықтығы 200 м., баттерфляй

3 күн

4 алтын

Кесикбаева Алия- қашықтығы 50 м., брасс
Синицын Руслан- қашықтығы 100 м., баттерфляй – рекорд 1:08,16

Эстафета 4х50 біріктірілг. (қыздар) команда құрамы:
Кесикбаева, Кабдина, Кадацких, Иванова. рекорд 2:18,11

Эстафета 4х50 біріктірілг. (ұлдар) команда құрамы:
Синицын, Любимов, Кожахметов, Журбин рекорд 2:12,34

3 күміс

Кожахметов Арсен- қашықтығы 50 м., брасс
Иванова Екатерина- қашықтығы 50 м., брасс
Кадцких Екатерина- қашықтығы 50 м., еркін стиль

3 қола

Кабдина Камила- қашықтығы 50 м., еркін стиль
Кабдина Камила- қашықтығы 400 м., еркін стиль

Эстафета 4х50 біріктірілг. (қыздар) команда құрамы:
Склярова, Гершевич, Тауасарова, Дементьева