Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

2014 жыл мұрағаты

2014 жылғы 12 мен 17 желтоқсан аралығында Теміртау қаласында жүзуден Қазақстан Республикасының Қысқы Чемпионаты өтті.

Командалардың саны – 12, қатысушылардың саны – 180 адам.

1 орындар – Руденко Е.-100 арқ, 50арқ, Жумагулов Р.-400 комп
2 орындар – Гордиенко Д.-100 «Д», Жумагулов Р-200комп, Никульшин М.-200 «Д», Искакова А.-800ер/ст, Руденко Е.-50ер/ст
3 орындар – Искакова А.-200ер/ст, Никульшин М.-100 «Д», Гордиенко Д.-50 «Д», Попович А.-800ер/ст, Малыхина Д.-400компл, Никульшин М.-100 арқ, Искакова А.-400 ер/ст

Эстафета 4х100ер/ст – қыздар – 2 орын
Эстафета 4х100ер/ст – ұлдар – 3 орын
Эстафета 4х200ер/ст – ұлдар – 3 орын
Эстафета 4х200ер/ст – қыздар – 2 орын
Эстафета 4х100комб – қыздар – 1 орын

Жалпы командалық – 3 орын

2014 жылғы 03 мен 08 қараша аралығында Алматы қаласында суға секіруден Қазақстан Республикасының Кубогі өтті.

Командалардың саны – 4, қатысушылардың саны – 80 адам.

Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, 1 метр
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр
Ибрахимгабидолла Гулдана – 2 орын, трамплин 1 метр, «Д» тобы
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, «А» тобы
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, трамплин 3 метр, «Д» тобы
Волков Сергей – 2 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Егоров Данил – 3 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Жунис Алина – 1 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Нурай – 1 орын, трамплин 1 метр, «Е» тобы, 2 орын – 3 метр трамплин, «Е» тобы, 1 орын, жоғарыдан секіру, «Е» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, жоғарыдан секіру, «Д» тобы

Ашық Біріншілігі өтеді

2014 жылғы 17 мен 18 қазан күндері Астана қаласында «Қазақстан» Спорт Сарайында жүзуден «Олимпиада резервінің мамандандырылған № 4 балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» Ашық Біріншілігі өтеді.

Басталуы: сағат 12.00-де.
Келем деушілерге есік ашық!

«Олимпиада резервінің мамандандырылған № 4 балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» МКҚК оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Суға секіру бөлімі бапкер Ткачев Илья Юрьевич 8-702-444-48-02

Оқу топтарына жинақтау қыркүйек-қазан айларында өтеді

Балалар 6-8 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Алатау» С/К

Байдарка және каноэ есу бөлімі

бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01

Балалар 10-12 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Академиялық есу

бапкер Дмитриенко Татьяна Вячеславовна 8-701-399-81-04
бапкер Накыпов Мейрхан Жұмағұлұлы 8-707-268-77-64
бапкер Филатова Наталия Яковлевна 8-778-917-46-20
бапкер Орлова Наталья Викторовна 8-702-533-83-03

Балалар 10-12 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Қабылдау бөлімі: 36-93-50

Директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары: 36-88-83

Байдарка мен каноэ есуден «Жылдам қайық» атты мектеп оқушылары арасында ҚР Біріншілігі

16-21.09.2014ж. Алматы қаласы

220 қатысушы, 12 команда

1 орындар

Биржанов Абиш – 500м, Карбаева Мадина-500м, 200м, Чернега Дмитрий, Альмагамбетов Ануар – 500м

2 орындар

Нуртаев Нурыш-Вовченко Роман-К-2, 500м, 200м

Биржанов Абиш-Исмагул Богенбай-С-2, 500м, 200м

Носуров Виктор-С-1

Ивкина Вероника-Карбаева Мадина-С-2, 500м, 200м

3 орындар

Чернега Дмитрий – С-1, 500м, 200м

Сорокин Илья-Струсовский Станислав-С-2, 500м

Нуртаев Нурыш-К-1, 500м

«Олимпиада резервінің мамандандырылған № 4 балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» МКҚК оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Суға секіру бөлімі бапкер Ткачев Илья Юрьевич 8-702-444-48-02

Оқу топтарына жинақтау қыркүйек-қазан айларында өтеді

Балалар 6-8 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Алатау» С/К

Байдарка және каноэ есу бөлімі

бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01

Балалар 10-12 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Академиялық есу

бапкер Дмитриенко Татьяна Вячеславовна 8-701-399-81-04
бапкер Накыпов Мейрхан Жұмағұлұлы 8-707-268-77-64
бапкер Филатова Наталия Яковлевна 8-778-917-46-20
бапкер Орлова Наталья Викторовна 8-702-533-83-03

Балалар 10-12 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Қабылдау бөлімі: 36-93-50

Директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары: 36-88-83

«Олимпиада резервінің мамандандырылған № 4 балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» МКҚК оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Жүзу бөлімі
бапкер Гершевич Анна Григорьевна 8-701-754-29-39
Оқу топтарына жинақтау қыркүйек айында өтеді
Балалар 7-9 жастан бастап қабылданады
Сабақтар өтетін орны – «Қазақстан» С/С

Суға секіру бөлімі
бапкер Ткачев Илья Юрьевич 8-702-444-48-02
Оқу топтарына жинақтау қыркүйек-қазан айларында өтеді
Балалар 6-8 жастан бастап қабылданады
Сабақтар өтетін орны – «Алатау» С/К
Байдарка және каноэ есу бөлімі
бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01
Балалар 10-12 жастан бастап қабылданады
Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Академиялық есу
бапкер Дмитриенко Татьяна Вячеславовна 8-701-399-81-04
бапкер Накыпов Мейрхан Жұмағұлұлы 8-707-268-77-64
бапкер Филатова Наталия Яковлевна 8-778-917-46-20
бапкер Орлова Наталья Викторовна 8-702-533-83-03
Балалар 10-12 жастан бастап қабылданады
Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Қабылдау бөлімі: 36-93-50
Директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары: 36-88-83

Академиялық есуден 1996-1997ж.т., 1998ж.т. және кіші жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының Чемпионаты

18-20.07.2014 жылы, Теміртау қаласы

Қатысушылар: 4 команда, 150 спортшы
Мустафаев Айдос – 1, 1, 1 орын
Конуршин Саид – 1, 1 орын, 3 орын
Филатова Виктория – 1, 2 орын
Орачева Юлия – 1, 1 орын
Сырбачева Виктория – 1, 1 орын
Кали Индира – 1, 1, 1 орын
Садыков Темирлан- 1, 2 орын
Щурихин Богдан – 2 орын
Кенжебаев Даулет – 2, 2 орын
Санаубаров Еркен – 2 орын
Твердохлебов Олег – 2, 2, 3 орын
Тарасова Дарья – 1 орын
Федорова Анастасия – 1 орын
Шперлинг Тимофей – 2 орын
Ерматов Абдурашид – 1,3 орын
Слыш Антон – 2 орын
Гимадеев Александр – 2 орын
Богданов Валентин – 4 орын
Ермагамбет Акбота – 2 орын

Академиялық есуден «Қазақстандық магнитка» атты Халықаралық регатасы

13-14.07.2014ж., Теміртау қаласы

4х ж/с, 1000м, 2 орын
Ибрашев Айшамбек, Кусаинов Асылан, Тураров Жарасхан, Шперлинг Тимофей
2- 1000м, 2 орын
Санаубаров Еркен, Твердохлебов Олег
1х, ж/с, 1000м, 2 орын
Филатова Виктория
4х, 1000м, 2 орын
Гуляев Артем, Щурихин Богдан, Санаубаров Еркен, Твердохлебов Олег
4х, 1000м, 2 орын
Орачева Юлия, Кали Индира
1х, ж/с, 1000м, 2 орын
Кусаинов Асылан
4-, 1000м, 2 орын
Щурихин Богдан, Твердохлебов Олег, Санаубаров Еркен, Тураров Жарасхан