Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

2015 жыл мұрағаты


Жүзуден «Жаңа жылдық жүзбе» атты БЖМОРСМ Біріншілігі

17-19.12.2015ж., Астана «Қазақстан» С/К

Қатысушылар: 500 адам.

Жарыстың бағдарламасы:

1 күн (17.12.15)               2 күн (18.12.2015)              3 күн (19.12.2015)

25м аяқ, ер/ст                      50 батт                                    50 брасс
25 арқ.                                50м арқ.                                   50в/ст
25ер/ст

Женімпаздар:

1. Айгалиева Диана-1998ж.т.
2. Жумагулов Риат-1997ж.т.
3. Узденбаева Камила-2000ж.т.
4. Редько Стас-2000ж.т.
5. Демченко Юлия-2003ж.т.
6. Тулешев Каирден-2003ж.т.
7. Дисюк Софья-2004ж.т.
8. Медведев Иван-2004ж.т.
9. Кадацких Екатерина-2005ж.т.
10. Любимов Кирилл-2005ж.т.
11. Дементьева Марина-2006ж.т.
12. Кожахметов Арсен-2006ж.т.

Бапкерлер: Кудрявцев А.А., Гордиенко Г.Н., Шпилёва Н.А., Стадничук Н.А., Гершевич А.Г.


Жүзуден Қазақстан Республикасының Кубогы

22-29.11.2015ж., Ақтөбе қаласы

Қатысқан: 12 команда, 188 қатысушы

1 орындар

Таурбаева Д.-200ер/ст, Никульшин М.-100 «Д», 200 «Д», 400кеш./жүзу, көп сайыс, Руденко Е.-50арқ., көп сайыс

2 орындар

Жумагулов Р.-100 «Д», 400кеш/жүзу, көп сайыс, Айгалиева Д.-100брасс, Искакова А.-100ер/ст, көп сайыс, Мусин А.-100ер/ст, Таурбаева Д.-800ер/ст, 400ер/ст, «стайер» көп сайысы, Никульшин М.-көп сайысы

3 орындар

Айгалиева Д.-100ер/ст, 50 брасс, Мусин А.-50ер/ст, «спринт»

Бапкерлер: Кудрявцев А.А., Стадничук Н.А., Шпилёва Н.А., Гордиенко Г.Н.

Тренера: Кудрявцев А.А., Стадничук Н.А., Шпилёва Н.А., Гордиенко Г.Н.


Суға секіруден ҚР Чемпионаты

20-25.11.2015ж., Алматы қаласы

Қатысқан: 4 команда, 60 адам

1 орындар

Егоров Д. – 3 метр, Ибрагимгабидолла Н.-1 метр, 3 метр, жоғар.секіру, Кузовков Д.-1 метр

2 орындар

Ибрагимгабидолла Г.-1 метр, Кузовков Д. – Егоров Д. – үйлесімді секіру, Ахметова Н.-Ибрагимгабидолла Г.-үйлесімді секірулер, Ибрагимгабидолла Г.-3 метр

3 орындар

Ибрагимгабидолла Г.-жоғар.секіру, Ахметова Н.-1 метр, Ибрагимгабидолла Г.-Ахметов Н.-үйлесімді секіру, Егоров Д.-үйлесімді секіру, Жунис А.-Ибрагимгибидолла Г.-үйлесімді, жоғарыдан секіру, Сембай А.-1 метр, Жунис А.-Ибрагимгабидолла Н.-үйлесімді, Ибрагимгабидолла Н.-жоғарыдан секіру

Бапкерлер: Понгаренко Е.Г., Ткачев И.Ю.


2015 жылғы 9 желтоқсан күні «Қазақстан» спорттық сарайында сағат 11.15-те «Астананың ауысу» күніне арналған жүзуден Астана қаласының Біріншілігі өтеді.

2015 жылғы 17-19 желтоқсан күндері «Қазақстан» спорттық сарайында сағат 12.00-де жүзуден
«Жаңажылдық жүзбе» атты Мектеп Біріншілігі өтеді.

«№ 4 БЖСМОРСМ» МКҚК

Келем деушілерге есік ашық!

Ақысыз!


Академиялық есуден Азия Чемпионаты

2015 жылғы 24- 28 қыркүйек, Пекин

Опачанова Александра, Орачева Юлия – 2 орын – 2х, 2000м

Осы жарыстарда Орачева Юлия Халықаралық дәрежедегі спорт шебері (ХДСШ) атағына ие болды.


Байдарка мен каноэ есуден 1998ж.т. жасөспірімдер мен қыздар арасында спорттық мектептері мен интернаттары арасында Республикалық турниры

23-26.09.2015ж., Алматы қаласы

Қатысқандар: 10 команда, 75 адам

1 орын – Дынько Вадим-К-1, 1000, 500, 200м
2, 2 орын – Бояринцев Егвений-К-1, 1000м
2 орын – Исмагул Ерасыл-С-2, 1000, 500, 200м
2 орын – Исмагул Богенбай-С-2, 1000, 500, 200м
3 орын – Биржанов Абиш-С-1, 1000, 200м
1 орын – Ким Александра-С-1, 200м
1 орын – Егеубаева Даяна-С-1, 500м
3 орын – Акчурин Ануар-С-2, 1000, 500, 200м


Байдарка мен каноэ есуден 1999-2000, 2001 және кіші спортшылар арасында «Жылдам қайық» атты мектеп оқушылары арасында Қазақстан Республикасының Біріншілігі

16-21.09.2015ж., Алматы қаласы

Қатысқандар: 9 команда, 199 адам

1 орын – Носуров Виктор-С-2 500, 200м
1 орын – Немытов Данил-С-2, 500, 200м
2 орын – Сорокин Илья-С-2, 500, 200м
2 орын – Ивкина Вероника-С-2, 500, 200м
2 орын – Айганатова Алиса-К-2, 500, 200м
2 орын – Горьковенко Надежда-К-2, 500, 200м
2 орын – Акчурин Ануар-С-2, 500, 200м
2 орын – Ким Александра-С-1, 500м, 200м
2 орын – Шиванов Кирилл-C-2, 500, 200м


Х А Б А Р Л А Н Д Ы Р У

«№ 4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК
оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Суға секіру бөлімі

бапкер Ткачев Илья Юрьевич 8-702-444-48-02
Балалар 7-9 жастан бастап қабылданады
Сабақтар өтетін орны – «Алатау» С/К

Байдарка және каноэ есу бөлімі

бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01
бапкер Шарипбаев Кайрат Бакбергенулы 8-701-859-13-23
бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
Балалар 9-13 жастан бастап қабылданады
Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Анықтама телефоны: 36-93-50


Академиялық есуден Қазақстан Республикасының Чемпионаты

13-16.08.2015ж., Теміртау қаласы

Қатысушылар: 4 команда, 60 адам

Алтын – 7

Күміс – 5

Қола – 6

1 орындар – Орачева Ю., Филатова В., Кали И., Ерматов А., Конуршин С., Садыков Т., Опачанова А., Бекенов А., Накыпов М., Мустафаев А.

2 орындар – Орачева Ю., Филатова В., Конуршин С., Опачанова А.. Санаубаров Е., Гуляев А., Шперлинг Т., Тураров Ж.

3 орындар – Филатова В., Кали И., Садыков Т., Бекенов А., Гуляев А., Тарасова Д., Шперлинг Т., Санаубаров Е., Назырова Р.


Байдарка мен каноэ есуден Қазақстан Республикасының Жазғы Чемпионаты

12-16.08.2015ж., Алматы қаласы

Қатысушылар: 10 команда, 180 адам

1 орын – Ким А.-С-2, 500м

1 орын – Гоппе А., Кальницкая Д., Аманкельды А.-К-4, 500м

2 орын – Гоппе А. – К-2, 1000м

2 орын – Гоппе А.-К-1, 3000м

3 орын – Чернега Д., Альмагамбетов А., Носуров В. – С-4, 1000м

3 орын – Бекежан Г.-С-1, 5000м

3 орын – Гоппе А., Кальницкая Д.-К-2, 200м