Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

2016 жыл мұрағаты


2016 жылдың қорытындысы бойынша алтын медальдарға ие болған «№ 4 БЖМОРСМ» спортшыларын және үздік бапкерлерді бағалы сылықтармен марапатталды.

Марапаттау «Спорттық кемел», «Спортқа берілгендік үшін», «Мектептің спорттық үміті», «Спортқа ұмтылу», «2016 жылдың үздік спортшысы» номинацияларында өтті. Алғыс сөздерін мектеп спортшыларына ғана айтылған жоқ, үлкен жеңістерге және жетістіктерге үлесін қосқан олардың бапкер-оқытушыларға да айтылды. Әкімшіліктің шешімі бойынша қалалық спорттық-бұқаралық іс-шараларға белсенді қатысқаны үшін байдарка мен каноэ есуден бапкер-оқытушы Евгений Иванович Бежнар марапатталды, сонымен бірге еңбекқорлық және ауыр ісіне толық берілгені үшін жүзу бөлімінің бапкері Наталья Анатольевна Шпилева марапатталды. 

Байдарка мен каноэ есу бөлімінің спортшылары марапатталды:

«Спорттық кемел» номинациясында 2001ж.т., байдарка мен каноэ есуден ҚР СШҮ, жастар арасында Азия Кубогының жеңімпазы Аманкельды Асия марапатталды. 

«Спортқа ұмтылу» номинациясында 2000ж.т., ҚР СШҮ, Азия Кубогында алтын медальға ие болған Акчурин Ануар марапатталды. 

«Спортқа берілгендік үшін» номинациясында ҚР СШҮ, жастар арасында Аия Кубогының жеңімпазы Чернега Дмитрий марапатталды. 

«Спорттық үміті» номинациясында ҚР СШҮ, ҚР мектеп оқушылары арасында 8-нші Жазғы Спартакиадасының жеңімпазы, республикалық жарыстардың жеңімпазы Альмагамбетов Ануар марапатталды. 

«2016 жылдың үздік спортшысы» бас номинациясында ҚР СШҮ, Азия Кубогында екі қашықтықта жеңімпазы, Ересектер арасында Қазақстан Республикасы Чемпионаттарының жеңімпазы және жүлдегері. Осы номинациясының бас жүлдесі «Адидас» спорттық дүкенінде спорттық киіміне сертификат. Толығырақ →


ҚР Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған жүзуден жас топтар арасында № 4 БЖМОРСМ Біріншілігі

Өткізілген күні мен уақыты: 18-19.11.2016 жылы, «Қазақстан» С/С 

Қатысушылардың саны: 272 адам
Көрермендердің саны: 70 адам 

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Искакова Айгерим, Бойко Ольга, Малыхина Дарья, Жумагулов Риат, Никульшин Михаил, Кожанберлинов Темирлан, Узденбаева Камила, Таратайченко Татьяна, Турлыбек Нафуза, Редько Стас, Алтынханов Даурен, Югай Давид, Демченко Юлия, Болгарская Екатерина, Вапнярук Полина, Тулешев Каирден, Савицкий Ян, Алибеков Нуртас, Саприна Милена, Исламова Кристина, Мартынова Дарья, Боцман Данил, Жакенов Мухаммед, Ескендиров Мансур, Кесикбаева Алия, Кадацких Катя, Ступак Екатерина, Любимов Кирилл, Синицын Руслан, Жанат Али, Сагынтай Мария, Гершевич Даниэла, Дементьева Марина, Кожахметов Арсен, Журбин Александр, Даубаев Райбек  

 


Жүзуден ҚР Кубогы

17-25.10.2016
Ақтөбе қаласы

18 команда, 226 қатысушы

1 орын-Гордиенко Г.-100«Д», 50 «Д»-3 орын
Искакова А.-100ер/ст-3 орын, 200ер/ст-2 орын
Жумагулов Р.-50ер/ст-2 орын, 100ер/ст-2 орын, 200ер/ст-3 орын
Мусин А.-50 ер/ст-1 орын, 50 «Д»-1 орын, 200ер/ст-2 орын, 100ер/ст-2орын

Бапкерлер: Гордиенко Г.Н., Кудрявцев А.А.


№ 4 БЖМОРСМ бөлімдерінің топтарына жинақтау бойынша ақпарат

Байдарка мен каноэ есу бөлімі

1. Бежнар Евгений Иванович – ЖДШБ, ХДСШ, жоғары санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 12 жыл, тел. 8-701-779-53-96

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-сенбі, сағат 8.00-11.00-ге дейін, 15.30-17.00-ге дейін

Академиялық есу бөлімі

1. Орлова Наталья Викторовна-ЖДШБ, ХДСШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 14 жыл, тел. 8-705-251-02-70

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-жұма сағат 8.00-11.00-дейін, 15.30-17.00-ге дейін.

Суға секіру бөлімі

1. Ткачев Илья Юрьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-444-48-02

2. Гринев Дамир Константинович-ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 3 жыл, тел.8-707-409-53-54

Сабақтардың өтетін орындары: «Алатау» С/К, «Толқын» С/К, дүйсенбі-жұма, сағат 10.00-12.00-ге дейін, 17.00-18.30-ға дейін


Байдарка мен каноэ есуден Азия Кубогы

09-02.10.2016 ж.
(Өзбекстан)

10 елден қатысушылар

1 орындар

Акчурин А., Чернега Д.-С-4, 1000м, Абсинская К., Аманкельды А.-К-4, 500м
Ким А.- С 2, 500м, С-2, 200м

2 орын – Абсинская К.-К-1, 1000м, К-2, 200м, Акчурин А.-С-2, 500м

3 орын – Чернега Д.-С-2, 500м, Аманкельды А.-К-1, 500м, Чернега Д.-С-2, 200м, Дынько В.-К-2, 200м

Бапкерлер: Тиунов С.Н., Станкеев М.П., Калиакпаров А.К., Бежнар Е.И., Шемет С.Г.


№ 4 БЖМОРСМ бөлімдерінің топтарына жинақтау жүргізу бойынша ақпарат

Жүзу бөлімі

1. Стадничук Наталья Анатольевна – мектептің аға бапкері, ҚР СШ, жоғары санатты жаттықтырушы,ЖДШБ, еңбек өтілі 18 жыл, тел. 8-701-383-84-39

2. Байбулинов Ерлан Симбаевич – ЖДШБ, еңбек өтілі-7 жылдан жоғары, тел. 8-707-531-34-44

Сабақтардың өтетін орны: «Қазақстан» С/С, дүйсенбі-жұма: сағат 8.00-10.00-ге дейін, 14.30-17.00-ге дейін.

Суға секіру бөлімі

1. Ткачев Илья Юрьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-444-48-02

2. Гринев Дамир Константинович-ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 3 жыл, тел.8-707-409-53-54

Сабақтардың өтетін орындары: «Алатау» С/К, «Толқын» С/К, дүйсенбі-жұма, сағат 10.00-12.00-ге дейін, 17.00-18.30-ға дейін

Байдарка мен каноэ есу бөлімі

1. Бежнар Евгений Иванович – ЖДШБ, ХДСШ, жоғары санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 12 жыл, тел. 8-701-779-53-96

2.Бежнар Ксения Юрьевна– ЖДШБ, еңбек өтілі 3 жыл, тел. 8-707-853-30-18

3. Шемет Сергей Геннадьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-426-01-02

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-сенбі, сағат 8.00-11.00-ге дейін, 15.30-17.00-ге дейін

Академиялық есу бөлімі

1. Орлова Наталья Викторовна-ЖДШБ, ХДСШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 14 жыл, тел. 8-705-251-02-70

2. Ибрашев Айшамбек Нұртайұлы – орта-арнайы (колледж), еңбек өтілі 1 жылға дейін, ҚР СШ, тел. 8-707-379-92-13

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-жұма сағат 8.00-11.00-дейін, 15.30-17.00-ге дейін.

Мектеп бөлімдеріне қабылдау шарттары:

– жасы 7 – 9 дейін (жүзу, суға секіру бөлімдері)

– жасы 10 – 12 дейін (есу бөлімдері)

– ата-аналардың өтініші

– медициналық анықтама (026-нысаны)

– фото 3 х 4

– туу туралы куәлігінің көшірмесі

Оқушыларды БД (бастапқы дайындық) топтарына жинақтағанда, тестілеу өткізіледі. Тестілеу қорытындысы бойынша оқушылар, ақысыз түрде, мектепке қабылданады (спортшылар тестілеуден өтпегенше, бассейнге абонемент арқылы бара алады) (жүзу, суға секіру). Қабылдау тесттерді тапсырмаған жағдайда, спортшылар ақылы түрде спорттық-сауықтыру топтарына, абонемент арқылы, қабылданады.

Есу бөлімдерінде сабақтар ақысыз түрде өткізіледі.

Қосымша спорт түрлері: шаңғы дайындығы, жүзу, жаттығу залы (күш дайындығы), ойын түрлері, кросс дайындығы

Анықтама телефоны: қабылдау бөлімі: 36-93-50


2016 жылғы 20-21 тамыз күндері Астана қаласы, «Толқын» С/К (Тәуелсіздік даңғылы, 2) есу арнасы, академиялық есуден және байдарка мен каноэ есуден «Спорт күніне» арналған «№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі» өтеді.

2016 жылғы 20 тамыз күні – «№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі» – академиялық есу – 2003ж.т. және кіші жасөспірімдер арасында

2016 жылғы 21 тамыз күні – «№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі» – байдарка мен каноэ есу – 2002ж.т. және кіші жасөспірімдер арасында

Басталу уақыты: сағат 10:00-ден.

Келем деушілерге есік ашық!

Астана қаласының тұрғындары, әріптестер, спортшылар! Сіздерді «Спорт күні» мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге зор денсаулық, отбасыларыңызға тыныштық тілейміз!


Жүзуден жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты

19-23.07.2016, Ақтөбе

11 команда, 250 адам

Астана – 3 командалық орын

1 орындар

Редько С., Мусин А., Жумагулов Р., Малыхина Д., Таурбаева Д.

2 орындар

Искакова А., Кожанберлинов Т., Жумагулов Р., Редько С.

3 орындар

Таурбаева Д., Кожанберлинов Т., Крамаренко О., Малыхина Д.

Эстафеталар

4х100комб-1орын-қыздар, 4х100м комб-2орын – ұлдар


Академиялық есуден ҚР Жеке Чемпионаты

11-14.07.2016, Теміртау

7 команда, 120 қатысушы

1 орындар

Чернец Д.

2 орындар

Тураров Ж., Шперлинг Т., Мустафаев А., Садыков Т., Орачева Ю., Кали И., Чернец М.

3 орындар

Шперлинг Т., Мустафаев А., Садыков Т., Кали И., Тарасова Д., Пашковская Г.


Академиялық есуден жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты

8-10.07.2016, Теміртау

6 команда, 110 қатысушы

1 орындар

Садыков Т., Мустафаев А., Кали И., Тарасова Д., Чернец М., Пашковская Г., Курочкин А., Ерматов А.

2 орындар

Садыков Т., Тарасова Д., Бегиджанов Д., Ажибеков А., Умирьяев А., Бельгибай Ш., Чернец М., Курочкин А.

3 орындар

Бегиджанов Д., Ажибеков А., Пашковская Г., Ерматов А., Бегиджанов В., Клементьева А.